سنگ های مصنوعی

خرید آنلاین موزاییک کف حیاط

موزاییک کف حیاط

یکی از مصالح پر کاربرد و ضروری در تکمیل ساختمان‌ها و منازل، موزاییک کف حیاط می‌باشد. با دقت به محیط اطراف خود، به راحتی متوجه می‌شویم که اکثر سطوح کف در منزل، حیاط، خیابان، پارک و …، از موزاییک‌های به خصوصی پوشیده شده‌اند.

محصولات موزاییک کف حیاط شرکت تابان سنگ:

در بسیاری از مواقع، انتخاب و خرید موزاییک کف حیاط باکیفیتی که قیمت آن نیز مناسب باشد، به کار دشواری تبدیل می‌شود. در این مقاله، قصد داریم به تمامی مشخصات مربوط به این نوع مصالح بپردازیم. انواع متریال مورد استفاده در ساخت موزاییک کف، مزایا و معایب آن‌ها، رنج قیمتی موزاییک و انواع کاربرد آن موضوع اصلی بحث ما خواهند بود.

معمولا با شنیدن اسم کفپوش، اول از همه به یاد کف سازی محیط داخلی مانند منزل یا محیط اداری می‌افتیم. اما موزاییک کف حیاط، پارکینگ، پیاده رو و…. نیز به اندازه محیط داخلی اهمیت دارند. حتی شاید بتوانیم آن را از مصالح مورد استفاده در محیط داخلی نیز مهم‌تر بشماریم.

خرید اینترنتی موزاییک حیاط پلیمری؛ شرکت تولیدی تابان سنگ
خرید اینترنتی موزاییک حیاط پلیمری؛ شرکت تولیدی تابان سنگ

انواع موزاییک کف حیاط بر اساس جنس

شناخت پرطرفدار ترین متریال‌هایی که در ساخت محیط‌های خارجی استفاده می‌شوند، راهنمایی بزرگی برای خرید موزاییک کف حیاط مناسب می‌باشد. موارد زیر، مصالحی هستند که در تولید کفپوش، نما و سایر موارد ساخت و ساز حرف اول را می‌زنند.

بتنی: مصالح بتنی به مقاومت بسیار بالای خود معروف هستند. اما ممکن است محدودیت ان‌ها در رنگ، طرح و وزن بالای آن‌ها، نقطه ضعف قابل توجهی باشد.

سیمانی: محصولات سیمانی نسبت به بتن ساده‌تر هستند و ممکن است به آن اندازه مقاوم نباشد. اما باز هم در پروژه‌های عمرانی زیادی به کار می‌رود و در بسیاری از شرایط، متریال قابل قبولی می‌باشد.

قیمت جدیدترین موزاییک کف حیاط؛ شرکت تولیدی سنگ مصنوعی تابان سنگ
قیمت جدیدترین موزاییک کف حیاط؛ شرکت تولیدی سنگ مصنوعی تابان سنگ

سنگ طبیعی: این نوع محصولات به استقامت و ماندگاری خود معروف هستند. زیبایی و اصالت سنگ طبیعی نیز موردی است که افراد زیادی به دنبال آن هستند. اما اکثر سنگ‌های طبیعی برای کف سازی محیط‌های خارجی مناسب نیستند. زیرا قیمت زیای دارند و احتمال شکستن آن‌ها بسیار بالا می‌باشد.

واش بتن: در این نوع کفپوش، محصول بتنی با سنگ ریزه و سایر متریال‌هایی که به اندازه خرده سنگ هستند، ترکیب می‌شود.

سنگ مصنوعی: ترکیبی از تمامی موارد بالا می‌باشد، با این تفاوت که تنها نقاط قوت تمامی آن‌ها را در موزاییک کف حیاط سنگ مصنوعی مشاهده می‌کنیم. نقطه ضعف‌های متریال‌های دیگر، در سنگ مصنوعی پلیمری یافت نمی‌شود.

کفپوش مدل محراب؛ محصول اختصاصی شرکت تابان سنگ تولید کننده محصولات نانو سمنت پلاست
کفپوش مدل محراب؛ محصول اختصاصی شرکت تابان سنگ تولید کننده محصولات نانو سمنت پلاست

در ادامه این مقاله، بهترین موزاییک کف حیاط بر اساس جنس آن را معرفی خواهیم کرد. مقایسه هر کدام از این مصالح با یکدیگر، در تعیین کردن این مورد کمک بزرگی به ما می‌کند. فراموش نکنید که هر کدام از این مصالح، بر اساس کاربرد خود مزایا و معایب متفاوتی را خواهند داشت.

بهترین موزاییک کف حیاط

برای این که بهترین نوع موزاییک کف حیاط را تشخیص دهیم، خوب است مزایا و معایب هر کدام از متریال‌ها را با هم مقایسه کنیم. از آن‎ جا که موزاییک پلیمری و سنگ مصنوعی به عنوان محصول پرکاربرد تری شناخته می‌شود، آن را موزاییک شاخص انتخاب می‌کنیم. و سایر مصالح را در مقایسه با آن بررسی خواهیم کرد.

بررسی عوامل موثر در قیمت انواع موزاییک کف حیاط؛ شرکت تابان سنگ
بررسی عوامل موثر در قیمت انواع موزاییک کف حیاط؛ شرکت تابان سنگ

فراموش نکنید که اکثر این مزایا و معایب، بر اساس کاربرد اصلی که برای شما دارند اهمیت پیدا می‌کنند. پس ممکن است ویژگی به خصوصی در یک محصول، برای شخصی نقطه ضعف بزرگی محسوب شود. اما برای شخصی دیگر محدودیتی ایجاد نکند.

در این مقاله به طور جامع‌تری انواع موزاییک پلیمری را مورد بحث قرار داده‌ایم. تقاضای جامعه برای این مدل کف پوش، روزانه درحال افزایش است. به همین دلیل، کسب اطلاعات کافی درمورد آن برای افرادی که در صنعت ساخت و ساز فعالیت می‌کنند، اهمیت زیادی دارد.

خرید آنلاین موزاییک حیاطی پلیمری؛ شرکت تولید کننده محصولات پلیمری و نانو سمنت پلاست تابان سنگ
خرید آنلاین موزاییک حیاطی پلیمری؛ شرکت تولید کننده محصولات پلیمری و نانو سمنت پلاست تابان سنگ

موزاییک بتنی حیاط

موزاییک‌های بتنی، ترکیبی از موادی مانند ماسه، سیمان آب، سنگ ریزه‌ و سایر افزودنی‌های پایه برای افزایش استحکام آن می‌باشند. از آن‌جا که موزاییک بتنی حیاط از مصالح سیمانی پیشرفته‌تر می‌باشد، درمورد موزاییک سیمانی مقایسه‌ای انجام نخواهیم داد. و در این مورد خاص، آن را زیرمجموعه محصولات بتنی قرار می‌دهیم.

موزاییک بتنی حیاط، از زیر مجموعه‌های زیاد دیگری نیز تشکیل می‌شود. محصولاتی مانند واش بتن و بتن شیار دار، اصلی‌ترین زیرگروه‌های بتن محسوب می‌شوند. این مصالح، از نقاط قوت بسیار زیادی برخوردار هستند که کاربرد آن‌ها را بالا می‌برد. نقاط قوت مورد نظر، به صورت زیر هستند:

قیمت جدیدترین موزاییک کف حیاط پلیمری؛ شرکت تولید کننده مصالح نانو پلیمری سنگ مصنوعی تابان سنگ
قیمت جدیدترین موزاییک کف حیاط پلیمری؛ شرکت تولید کننده مصالح نانو پلیمری سنگ مصنوعی تابان سنگ

  • مقاومت فشاری و ماندگاری بالا در برابر فرسایش، ساییدگی و … .
  • عدم تاثیر پذیری از دمای بسیار بالا یا بسیار پایین.
  • شکل پذیری بالا و قابلیت ساخت طرح و ابعاد مختلف.
  • مقاومت در برابر آتش.
  • آسان بودن بتن پاشی یا فرایند پر کردن ترک و حفره، در صورت ایجاد آسیب‌هایی مانند ایجاد شکاف و ترک، شکستن یا جدا شدن بخشی از بتن.

معایب:

این موضوع درست است که محصولات موزاییک بتنی حیاط از مقاومت بالایی برخوردار هستند. اما در مقایسه با موزاییک کف حیاط نانو پلیمری تابان سنگ، مقاومت بتن امتیاز کمتری می‌گیرد.

خرید موزاییک کف حیاط ارزان؛ کارخانه و شرکت تولیدی تابان سنگ
خرید موزاییک کف حیاط ارزان؛ کارخانه و شرکت تولیدی تابان سنگ

متاسفانه مقاومت کششی بتن در برابر ضربه و سایر آسیب‌ها، به نسبت پایین است. پس باید احتمال شکستگی، ترک برداشتن و سایر مشکلات را در نظر بگیرید. وزن بالای بتن نیز موردی است که کاربرد آن را تا حدودی پایین می‌اورد.

موزاییک‌های سنگ مصنوعی و نانو سمنت پلاست شرکت تابان سنگ، از وزن بسیار پایینی برخوردار هستند. در کنار وزن پایین و امکان سبک سازی، مقاومت این محصولات نیز بسیار بالا می‌باشد. پس با خرید موزاییک کف حیاط سنگ مصنوعی، دوام و طول عمر کفپوش مورد نظر خود را تضمین خواهید کرد.

موزاییک پلیمری طرح ونوس؛ محصول تولید شده در کارخانه شرکت تابان سنگ
موزاییک پلیمری طرح ونوس؛ محصول تولید شده در کارخانه شرکت تابان سنگ

بر خلاف موزاییک کف حیاط تابان سنگ که از جنس سنگ مصنوعی است، مصالح بتنی جذب آب بسیار بالایی دارند. این مورد باعث ایجاد مشکلات زیادی می‌شود. هنگامی که آب و رطوبت به مصالح نفوذ پیدا می‌کنند، در صورت کاهش دما این آب یخ می‌زند. در نتیجه، بر اثر افزایش حجم آن، احتمال ترک برداشتن یا شکستن محصولات بتنی بالا می‌رود.

علاوه بر آن، موزاییک بتنی حیاط هنگام جذب آب منبسط می‌شود و با خشک شدن، منقبض می‌شود. این مورد اجرای موزاییک کف حیاط را تا حدی دشوار می‌کند و احتمال ایجاد فضای خالی در کفپوش شما را بالا می‌برد.

خرید آنلاین موزاییک کف باغ؛ قیمت کارخانه تابان سنگ
خرید آنلاین موزاییک کف باغ؛ قیمت کارخانه تابان سنگ

کفپوش سنگ طبیعی

یکی دیگر از محصولاتی که در ساخت کفپوش محیط باز استفاده می‌شود، سنگ طبیعی است. هنگام خرید همچین محصولی، باید احتیاط لازم صورت بگیرد تا جنس محکم و مناسبی انتخاب کنید. زیرا بسیاری از مصالح سنگ طبیعی، به قدری مقاوم نیستند که تحمل وزن ملشین یا رفت و آمد مکرر را داشته باشند.

شاید بخاطر استحکام رایجی که سنگ دارد، به این موضوع معتقد باشید که احتمال شکستگی در آن‌ها وجود ندارد. اما فراموش نکنید که موزاییک کف حیاط باید ضخامت مناسبی داشته باشد. هنگامی که سنگ برای کفپوش آماده می‌شود، نازک‌تر از آن می‎‌شود که استحکام قبل خود را حفظ کند.

خرید آنلاین موزاییک کف پیاده رو؛ شرکت تولید کننده مصالح سنگ مصنوعی و نانو پلیمری تابان سنگ
خرید آنلاین موزاییک کف پیاده رو؛ شرکت تولید کننده مصالح سنگ مصنوعی و نانو پلیمری تابان سنگ

از طرفی، پیدا کردن سنگ طبیعی که به جای موزاییک کف حیاط به کار برود، و در کنار آن از رنگ و بافت متنوعی برخوردار باشد، اندکی مشکل است. زیرا مصالح طبیعی رنگ اصلی خود را حفظ می‌کنند و رنگ کردن آن‌ها، به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود.

اگر به دنبال کفپوشی با تم و رنگ خاص هستید، بهتر است به جای سنگ طبیعی، موزاییک کف حیاط به جنس سنگ مصنوعی را خریداری کنید. این محصولات در کارخانه تابان سنگ تولید می‌شوند و از استحکامی بیشتر از مصالح سنگ طبیعی برخوردار هستند. قیمت این محصولات نیز بسیار مناسب‌تر از سنگ طبیعی و سایر متریال‌ها می‌باشد.

قیمت موزاییک کف باغ؛ شرکت تابان سنگ
قیمت موزاییک کف باغ؛ شرکت تابان سنگ

محصولات سنگ مصنوعی تابان سنگ، قابلیت تولید به طرح و رنگ سنگ طبیعی را نیز دارند. پس در صورتی که به بافت و طرح سنگی علاقه دارید اما کیفیت، هزینه و وزن آن برای شما محدودیت‌هایی ابجاد می‌کند، می‌توانید نمونه پلیمری آن را تهیه کنید.

در این مقاله که به طور اختصاصی به بررسی سنگ مصنوعی پرداخته، می‌توانید مقایسه سنگ طبیعی و مصنوعی را به طور کامل مطالعه کنید. در صورتی که سوال به خصوصی درمورد موزاییک کف حیاط و محصولات سنگ مصنوعی شرکت تابان سنگ داشتید، می‌توانید به صورت آنلاین یا تلفنی با این شرکت ارتباط مستقیم داشته باشید.

موزاییک پلیمری طرح شبستان؛ محصول تولید شده در کارخانه شرکت تولیدی تابان سنگ
موزاییک پلیمری طرح شبستان؛ محصول تولید شده در کارخانه شرکت تولیدی تابان سنگ

موزاییک حیاط پلیمری؛ بهترین انتخاب برای تمام شرایط

با توجه به مقایسه کوتاهی که انجام دادیم، متوجه شدیم که موزاییک کف حیاط به جنس سنگ مصنوعی و پلیمری، بهترین انتخاب می‌باشد. در این نوع مصالح، تمام نقاط قوتی که در کف پوش به دنبال آن هستیم پیدا می‌شود.

در کنار آن، هر نقطه ضعفی که باعث آسیب یا کاهش طول عمر کفپوش می‌شود نیز تا حد امکان از موزاییک کف حیاط پلیمری حذف شده. این مورد ضروری، باعث می‌شود اکثر افراد به خرید محصولات سنگ مصنوعی و نانو سمنت پلاست علاقه‌مند شوند.

خرید آنلاین موزاییک کف؛ محصول اختصاصی شرکت تولیدی تابان سنگ
خرید آنلاین موزاییک کف؛ محصول اختصاصی شرکت تولیدی تابان سنگ

محصولات شرکت تابان سنگ، از مزایا و نقاط قوت ویژه‌تری نیز برخوردار هستند که آن‌ها را از سایر مصالح موجود در بازار متمایز می‌کند. این نقاط قوت از ساختار شیمیایی تا طرح و رنگ محصولات مورد نظر را در بر می‌گیرند.

همان طور که می‌دانید، قیمت محصولات مورد استفاده در ساخت و ساز از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل، معمولا خرید موزاییک کف حیاط و سایر اقلام نانو پلیمر، به جای مصالح طبیعی و معمولی، پیشنهاد می‌شود. زیرا مصالح سنگ مصنوعی به طور کلی مقرون به صرفه‌تر می‌باشند.

قیمت موزاییک کف پارکینگ مسکونی؛ شرکت تولیدی تابان سنگ
قیمت موزاییک کف پارکینگ مسکونی؛ شرکت تولیدی تابان سنگ

مقاومت موزاییک کف حیاط در برابر پرتو خورشید

یکی از نقاط قوت به خصوص محصولات تابان سنگ، مقاومت آن‌ها در برابر پرتو UV خورشید می‌باشد. این پرتو همان قدر که پوست بدن را در معرض خطر قرار می‌دهد، مصالح عمرانی و ساخت و سازی را نیز تهدید می‌کند.

موزاییک کف حیاط تولید شده در کارخانه تابان سنگ، به کمک مواد اولیه و افزودنی‌های به خصوص پلیمری و نانو تکمیل می‌شوند. پس بیشترین مقاومت ممکن را در برابر اشعه‌های خورشید دارند. هنگامی که موزاییک حیاطی شما دربرابر پرتو UV تاثیری نگیرد، به هیچ عنوان دچار تغییر رنگ نمی‌شود.

خرید آنلاین انواع موزاییک کف حیاط از جنس نانو پلیمر؛ محصولات انحصاری شرکت تولید کننده مصالح نانو سمنت پلاست تابان سنگ
خرید آنلاین انواع موزاییک کف حیاط از جنس نانو پلیمر؛ محصولات انحصاری شرکت تولید کننده مصالح نانو سمنت پلاست تابان سنگ

این مورد برای موزاییک به کار رفته در حیاط که همواره در معرض نور خودشید قرار دارد، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. زیرا از بین رفتن رنگ اولیه کف پوش شما، روی جلوه کلی محوطه مورد نظر شما تاثیر زیادی دارد. حتی شاید پس از چند سال مجبور شوید موزاییک کف حیاط خود را به طور کامل تعویض کنید. این کار هزینه و انرژی اضافی را برای شما به دنبال دارد.

پس بهتر است از ابتدا، محصولات مرغوب و ماندگاری را خریداری کنید. شرکت تابان سنگ در زمینه تولید محصولات پلیمری سنگ مصنوعی و نانو سمنت پلاست فعالیت می‎کند. محصولات این شرکت از بیشترین طول عمر و دوام ممکن برخوردار هستند. جهت مشاهده لیست اقلام موجود در این شرکت، می‌توانید به فروشگاه آنلاین تابان سنگ مراجعه فرمایید.

موزاییک پلیمری طرح طنابی؛ محصول تولید شده توسط کارخانه تابان سنگ
موزاییک پلیمری طرح طنابی؛ محصول تولید شده توسط کارخانه تابان سنگ

انواع موزاییک بر اساس تعداد لایه‌ها

معمولا کف پوش‌ها از نظر لایه‌های تشکیل دهنده خود، به دو نوع تک لایه و دو لایه تقسیم می‌شوند. لایه زیرین موزاییک کف حیاط وظیفه حفظ استحکام محصول را دارد و در لایه رویی، تمرکز روی زیبایی و طرح است.

هنگامی که موزاییک کف حیاط شما تک لایه باشد، لایه رویی که مخصوص نمای آن بود حذف می‌شود. در نتیجه این کار، دو حالت ممکن است اتفاق بیافتد:

  1. استحکام آن مقداری بالا می‌رود؛ چون تمام قسمت‌های محصول از ماده اولیه‌ای مقاوم و سنگین تشکیل شده.
  2. ضخامت آن کمتر می‌شود، زیرا دیگر نیازی به لایه رویی نخواهید داشت.

قیمت جدیدترین موزاییک کف حیاط؛ شرکت تابان سنگ تولید کننده انواع محصولات سنگ مصنوعی
قیمت جدیدترین موزاییک کف حیاط؛ شرکت تابان سنگ تولید کننده انواع محصولات سنگ مصنوعی

هر دو مدل موزاییک کف حیاط، مزایا و معایب خود را دارد. نقطه ضعف موزاییک تک لایه این است که زیبایی آن به اندازه کافی مطلوب نیست. و نقطه ضعف موزاییک دو لایه، احتمال تفکیک لایه‌ها و یا تخریب لایه رویی آن می‌باشد. زیرا معمولا جنس این دو لایه با هم تفاوت جزئی دارد. پس جدا شدن آن‌ها بر اثر عوامل محیطی، امکان پذیر است.

پیشنهاد ما برای شما، پیدا کردن تولید کننده‌ای است که تنها نقطه قوت هر دو مدل موزاییک را داشته باشد. یعنی در کنار استحکام و یک پارچه بودن، از زیبایی مورد نیاز ما نیز برخوردار باشد. شرکت تابان سنگ، محصولات پلیمری سنگ مصنوعی و نانو سمنت پلاست را به بهترین کیفیت و هزینه ممکن تولید می‌کند.

بررسی شخصات فنی انواع موزاییک کف حیاط؛ تابان سنگ
بررسی شخصات فنی انواع موزاییک کف حیاط؛ تابان سنگ

تمام محصولاتی که این شرکت ارائه می‌دهد، از برترین مواد اولیه و افزودنی‌های پلیمری و نانو تولید شده‌اند. تجهیزات پیشرفته کارخانه تابان سنگ، تولید هر محصولی مربوط به پروژه‌های عمرانی و ساخت و ساز را در رنگ، طرح و ابعاد متنوع امکان پذیر می‌کند. شما می‌توانید موزاییک کف حیاط را بر اساس سلیقه و نیازهای شخصی خود به شرکت تابان سنگ سفارش دهید.

قیمت انواع موزاییک کف حیاط

اطلاع از رنج قیمت انواع محصولات ساخت و سازی مانند موزاییک کف حیاط، یکی از اصلی‌ترین کارهایی است که باید قبل از اجرای پروژه مورد نظر انجام شود. احتمالا تا کنون، موفق به پیدا کردن قیمت دقیق موزاییک کفپوش نشده‌اید. این تنوع قیمت، دلیل بسیار منطقی دارد.

خرید آنلاین موزاییک کف پیاده رو؛ کارخانه تولید کننده محصولات پلیمری و نانو سمنت پلاست تابان سنگ
خرید آنلاین موزاییک کف پیاده رو؛ کارخانه تولید کننده محصولات پلیمری و نانو سمنت پلاست تابان سنگ

همان طور که تا کنون گفته شد، موزاییک کف حیاط از جنس و متریال‌های بسیار متنوعی تشکیل شده. افزودنی‌های مورد نیاز برای افزایش استحکام این محصول و تک لایه یا دو لایه بودن آن نیز باعث می‌شود هزینه نهایی موزاییک مورد نظر متغیر باشد.

در بسیاری از شرایط، دو محصول با مواد اولیه تقریبا مشابه و ابعاد کاملا یکسان، وزن متفاوتی دارند. دستمزدی که بسیاری از تولید کنندگان به قیمت نهایی محصولات خود اضافه می‌کنند نیز در جای خود، بسیار متغیر است.

معرفی برترین محصول موزاییک پلیمری برای کف سازی حیاط و پارکینگ
معرفی برترین محصول موزاییک پلیمری برای کف سازی حیاط و پارکینگ

پس تعیین قیمت انواع موزاییک کف حیاط، کار به نسبت دشواری خواهد شد. شما باید وقت زیادی را برای مقایسه قیمت مصالح تولید شده در کارخانه‌های زیادی صرف کنید. نتیجه گرفتن از این مورد، در شرایطی آرمانی تصور شده که کیفیت محصولات تمام کارخانه‌ها بسیار بالا باشد.

اما در واقعیت، بسیاری از تولیدی‌ها مصالحی با کیفیت متوسط و حتی پایین را با قیمت بالاتر به فروش می‌رسانند. پس حتی اگر هزینه زیادی هم کرده باشید، ممکن است محصولات مرغوبی خریداری نکنید. خوشبختانه، تولیدی‌هایی مانند تابان سنگ برای این مشکل مشتریان خود راه حل خوبی پیدا کرده‌اند.

خرید آنلاین موزاییک حیاط پلیمری؛ شرکت تولیدی مصالح سنگ مصنوعی تابان سنگ
خرید آنلاین موزاییک حیاط پلیمری؛ شرکت تولیدی مصالح سنگ مصنوعی تابان سنگ

قیمت موزاییک شرکت تابان سنگ

مصالح تولید شده در شرکت تابان سنگ، از برترین کیفیت ممکن برخوردار هستند. قیمت این محصولات نیز در مقایسه با سایر تولیدی‌های موجود در صنعت ساخت و ساز، مناسب‌تر می‌باشد.

مزیت دیگر این شرکت نسبت به کارخانه‌های معمولی، این است که امکان قیمت گذاری به صورت توافقی بین شما و شرکت وجود دارد. زیرا محصولات موزاییک کف حیاط و سایر محصولات موجود در این شرکت، به صورت ویژه و منحصر به فرد تولید می‌شوند.

خرید اینترنتی موزاییک کف پارکینگ؛ شرکت تولیدی تابان سنگ
خرید اینترنتی موزاییک کف پارکینگ؛ شرکت تولیدی تابان سنگ

به عنوان مثال، ممکن است به واسطه موقعیت مکانی شما، مصالحی که به دنبال آن هستید به عایق رطوبت ویژه‌ای نیاز داشته باشد. و خرید موزاییک کف حیاط به رنگ ساده، برای شما کافی باشد. پس در این شرایط استفاده از افرودنی‌های ضد آب در اولویت خواهد بود و رنگ دانه‌های به خصوصی مورد اتفاده قرار نمی‌گیرد.

پس طبیعی است که بخاطر متفاوت بودن افزودنی‌های موجود در محصول مورد نیاز شما، قیمت آن‌ها نیز متغیر باشد. این گونه، برای آپشن اضافه‌ای که به آن نیاز ندارید، هزینه اضافی پرداخت نمی‌کنید. در شرایطی که به نقطه قوت بیشتری در موزاییک کف حیاط خود نیاز داشته باشید نیز، هزینه حساب شده و دقیقی را خواهید پرداخت.

مقایسه و بررسی مشخصات انواع موزاییک کف حیاط؛ شرکت تابان سنگ
مقایسه و بررسی مشخصات انواع موزاییک کف حیاط؛ شرکت تابان سنگ

جهت مشاهده قیمت محصولات از پیش ساخته تابان سنگ، می‌توانید به بخش فروشگاه آنلاین این شرکت مراجعه کنید. با انتخاب صفحه تماس با ما، به تمام راه‌های ارتباطی با شرکت تابان سنگ دست پیدا می‌کنید.

انواع کاربرد موزاییک کفپوش

اطلاع از کاربردهای متنوعی که موزاییک‌های کف پوش دارند، به ما کمک می‌کند تا مناسب‌ترین محصول ممکن را خریداری کنیم. زیرا باید بر اساس استفاده و کاربرد مورد نظر خود، به دنبال مشخصات فنی و ویژگی‌های به خصوصی در محصولات باشیم.

در ادامه، چند مورد از پرکاربرد ترین مکان‌هایی را که برای کف پوشی آن از موزاییک  پلیمری استفاده می‌کنند، مورد بررسی قرار خواهیم داد. ممکن است برخی از این محیط ها، به گونه‌ای باشند که استفاده از موزاییک کف حیاط برای آن‌ها نیز مانعی نداشته باشد.

خرید آنلاین موزاییک مناسب برای پیاده رو؛ محصول شرکت تولیدی محصولات نانو سمنت پلاست تابان سنگ
خرید آنلاین موزاییک مناسب برای پیاده رو؛ محصول شرکت تولیدی محصولات نانو سمنت پلاست تابان سنگ

اما موارد زیادی هستند که به کفپوشی با نقاط قوت مخصوص‌تری نیاز دارند. هدف ما از بررسی این موارد، آگاهی از شرایطی است که کفپوش موزاییک شما را در حداکثر کارایی قرار دهد. این گونه، مناسب‌ترین مصالح ممکن را خریداری می‌کنید و از دوام موزاییک کف حیاط خود مطمئن خواهید بود.

برای موثر بودن مطالب، هر کدام از کاربردهای مختلف کفپوش پلیمری زیر، با موزاییک کف حیاط مقایسه می‌شوند. این گونه بهتر متوجه می‌شوید مصالح مناسب برای کدام محیط با کفپوش حیاط نقاط مشترک بیشتری دارد. زیرا ممکن است قصد اجرای موزاییک پلیمری با تم یکسان در چند مکان مختلف را داشته باشید.

قیمت موزاییک کف سالن؛ شرکت تابان سنگ
قیمت موزاییک کف سالن؛ شرکت تابان سنگ

انواع موزاییک کف پارکینگ

کف پارکینگ، یکی از مهم‌ترین سطوحی است که به کفپوش با کیفیت و محکمی نیاز دارد. از آن‌جا که وزن و فشار زیادی از انواع ماشین به سطح کف پارکینگ وارد می‌شود، استحکام در این محیط حرف اول را می‌زند.

اما در مورد موزاییک کف حیاط، تنها کافی است وزن اشخاص و نهایتا میز و صندلی تحمل شود. پس کف پوش پارکینگ باید نسبت به موزاییک حیاط، مقاومت فیزیکی بسیار بالاتری داشته باشد. این گونه کف پارکینگ شما از آسیب‌هایی مانند ترک برداشتن، خراش، ساییدگی، فرو رفتگی و… در امان خواهد بود.

خرید آنلاین موزاییک مناسب پارکینگ مسکونی؛ شرکت تابان سنگ تولید کننده مصالح نانو سمنت پلاست
خرید آنلاین موزاییک مناسب پارکینگ مسکونی؛ شرکت تابان سنگ تولید کننده مصالح نانو سمنت پلاست

در کنار این موارد، باید جذب آلودگی توسط محصولات را نیز در نظر بگیرید. بسیاری از پارکینگ‌ها هستند که به سرعت آلودگی هوا و تایرهای ماشین را به خود جذب می‌کنند. این مورد در موزاییک کف حیاط نیز اهمیت زیادی دارد. بهتر است مصالحی را خریداری کنید که جذب آلودگی آن‌ها پایین باشد و شستشوی راحتی نیز داشته باشند.

مصالح تولید شده در کارخانه تابان سنگ، همگی از مواد افزودنی پلیمری و نانو ویژه‌ای ساخته شده‌اند. به واسطه چنین موادی، و فرمولاسیون پیشرفته مورد استفاده در این شرکت، شما می‌توانید به مستحکم‌ترین مصالح سنگ مصنوعی و سمنت پلاست دست پیدا کنید.

خرید آنلاین موزاییک کف مناسب برای حیاط؛ شرکت تابان سنگ
خرید آنلاین موزاییک کف مناسب برای حیاط؛ شرکت تابان سنگ

این محصولات در برابر جذب آلودگی و رطوبت نیز مقاوم هستند و امکان عایق سازی برای آن‌ها نیز وجود دارد. در نتیجه آن، سطح موزاییک کف حیاط یا پارکینگ تابان سنگ کمترین جذب آلودگی را نیز خواهد داشت. پس مصالحی که از تابان سنگ خریداری می‌کنید به گونه‌ای هستند که در هر دو محیط استفاده شوند و ساختار اولیه خود را به خوبی حفظ کنند.

موزاییک کف پیاده رو

برای کف سازی پیاده رو، باید به هر دو مورد زیبایی و استحکام توجه کنید. زیرا بر خلاف موزاییک کف حیاط که رفت و آمد در آن محدود و متوسط است، میزان تردد افراد در پیاده رو بسیار بالا می‌باشد.

پس باید محصولی را خریداری کنید که در برابر ساییده شدن، تغییر رنگ، خراش و موارد این چنینی در امان باشد. محصولات سنگ مصنوعی، با این هدف تولید می‌شوند که بالاترین مقاومت ممکن را در بین محصولات مخصوص ساخت و ساز داشته باشند. پس با خرید موزاییک کف پیاده رو، به خواسته خود خواهید رسید.

موزاییک پلیمری طرح زحل؛ یکی از محصولات تولیدی کارخانه تابان سنگ
موزاییک پلیمری طرح زحل؛ یکی از محصولات تولیدی کارخانه تابان سنگ پس باید محصولی را خریداری کنید که در برابر ساییده شدن، تغییر رنگ، خراش و موارد این چنینی در امان باشد. محصولات سنگ مصنوعی، با این هدف تولید می‌شوند که بالاترین مقاومت ممکن را در بین محصولات مخصوص ساخت و ساز داشته باشند. پس با خرید موزاییک کف پیاده رو، به خواسته خود خواهید رسید.

زیبایی مسیر پیاده رو، مورد دیگری است که با خرید مصالح نانو پلیمری شرکت تابان سنگ به آن دست پیدا می‌کنید. داشتن پیاده روی زیبا و چشم گیر، برای هر محیط و لوکیشنی اهمیت بالایی دارد. زیرا در صورت زیبا و منحصر به فرد بودن، به راحتی توجه تمام رهگذران را به خود جلب می‌کند.

با مشاهده محصولات موجود در فروشگاه آنلاین شرکت تابان سنگ، متوجه می‌شوید که موزاییک کف حیاط و پیاده روی این شرکت بسیار متنوع می‌باشد. شما می‌توانید مصالح مورد علاقه خود را به هر رنگ، طرح و ابعادی سفارش دهید. اطلاعات تماس و پل‌های ارتباطی با شرکت تابان سنگ، برای راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما در این سایت قرار داره شده.

معرفی مشخصاف فنی موزاییک حیاط پلیمری؛ تابان سنگ
معرفی مشخصاف فنی موزاییک حیاط پلیمری؛ تابان سنگ

موزاییک کف تراس

با مطالعه این مقاله که به بررسی نرده سنگی پرداخته است، به اطلاعات کاملی درمورد محیط تراس و ساخت و ساز آن به دست می‌آورید. موزاییک کف حیاط تراس، باید در برابر پرتو uv خورشید، نوسانات آب و هوایی، باران و برف در امان باشد.

موزاییک کف تراس؛ شرکت تولید کننده محصولات سنگ مصنوعی تابان سنگ
موزاییک کف تراس؛ شرکت تولید کننده محصولات سنگ مصنوعی تابان سنگ

پس تا کنون شباهت زیادی بین موزاییک کف حیاط و کف تراس وجود دارد. اما مورد دیگری وجود دارد که باید در مصالح کف پوش تراس در نظر بگیریم. همان طور که می‌دانید، این محیط از چارچوب خانه خارج شده و باید تحمل وزن بالایی داشته باشد.

رعایت این مورد در موزائیک کف حیاط در اولویت نیست و سنگین بودن آن تفاوتی ایجاد نمی‌کند. اما تراس و بالکن، به گونه‌ای هستند که به کار بردن مصالح سبک وزن در آن‌ها ایمن‌تر است. محصولات تابان سنگ، با شیوه‌ای تولید می‌شوند که از قابلیت سبک سازی برخوردار باشند.

خرید آنلاین موزاییک کف تراس؛ قیمت کارخانه تابان سنگ
خرید آنلاین موزاییک کف تراس؛ قیمت کارخانه تابان سنگ

جالب است بدانید که قیمت موزاییک کف تراس موجود در شرکت تابان سنگ، نسبت به سایر تولیدی‌ها مناسب‌تر است. جهت مشاهده محصولات این شرکت، می‌توانید به فروشگاه آنلاین تابان سنگ مراجعه فرمایید. علاقه مندان به کسب اطلاعات تکمیلی، می‌توانند به صورت تلفنی یا آنلاین با کارشناسان تابان سنگ در ارتباط باشند.

موزائیک کف خانه و کف اتاق

تا کنون بیشتر به مشخصات فنی کفپوش‌هایی پرداختیم که در محیط‌های خارجی و باز مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما جالب است بدانید که موزاییک کف خانه و موزاییک کف اتاق پلیمری نیز مصالح پرطرفداری هستند.

خرید آنلاین موزاییک کف اتاق؛ کارخانه تولید کننده مصالح سنگ مصنوعی و پلیمری تابان سنگ
خرید آنلاین موزاییک کف اتاق؛ کارخانه تولید کننده مصالح سنگ مصنوعی و پلیمری تابان سنگ

موزاییک‌هایی که برای محیط داخلی منزل یا حتی ساختمان استفاده می‌شوند، در مقایسه با محیط‌های خارجی مانند حیاط، پیاده رو، پارکینگ و … احتمال تخریب کمتری دارند. زیرا در معرض عوامل خارجی مانند بارندگی، نور مستقیم و دائم خورشید، آلودگی هوا و تردد بالا قرار نمی‌گیرند.

اما با این حال، باید به زیبایی که موزائیک کف خانه لازم دارد توجه کنیم. زیرا جلوه زیبا و چشمگیر برای محیط داخلی، بیشتر از محیط سر باز و خارجی اهمیت دارد و به چشم می‌آید. شرکت تابان سنگ مصالح خود را به گونه‌ای تولید می‌کند که زیبایی و مقاومت شیمیایی و فیزیکی را به بیشترین میزان ممکن در مصالح مورد نظر مشاهده کنید.

معرفی بهترین نوع موزاییک کف برای خانه؛ شرکت تابان سنگ
معرفی بهترین نوع موزاییک کف برای خانه؛ شرکت تابان سنگ

موزائیک کف حیاط با چمن مصنوعی

یکی از نماهای کفپوش که امروزه درحال کسب محبوبیتی بیشتر از قبل است، موزاییک کف حیاط با چمن مصنوعی می‌باشد. ترکیب این دو کفپوشی که برای محوطه سازی به کار می‌رود، یکی از ترفندهای خلاقانه در طراحی دکوراسیون محیط خارجی می‌باشد.

برای اجرای موزاییک کف حیاط با چمن مصنوعی، دست شما بسیار باز خواهد بود. شما می‌توانید چمن مصنوعی را سطح اصلی انتخاب کنید و موزاییک‌ها را با فاصله زیاد یا در الگویی خاص، نصب کنید. برعکس آن نیز طرحی است که افراد زیادی به آن علاقه دارند.

قیمت موزاییک کف با چمن مصنوعی؛ تابان سنگ
قیمت موزاییک کف با چمن مصنوعی؛ تابان سنگ

در این حالت، بیشتر فضای حیاط با موزاییک پوشیده می‌شود و هر موزاییک با چهار پنل اطراف خود مقداری فاصله دارد. سپس این فاصله به کمک نوارهای چمن مصنوعی پر می‌شود. معمولا موزاییک کف حیاط با چمن مصنوعی، به همین شیوه اجرا می‌شود.

در صورتی که به این مدل کف سازی حیاط علاقه دارید، باید شرایط متنوعی را در نظر بگیرید. اولین مورد، هم‌خوان بودن رنگ چمن مصنوعی و موزاییک شما است. برای این که چمن مصنوعی به خوبی خود را نشان دهد، معمولا پیشنهاد می‌شود که موزاییک کف حیاط خود را به رنگ روشنی تهیه کنید.

آشنایی با کف سازی موزاییک کف حیاط با چمن مصنوعی؛ شرکت تولیدی تابان سنگ
آشنایی با کف سازی موزاییک کف حیاط با چمن مصنوعی؛ شرکت تولیدی تابان سنگ

انتخاب بهترین موزاییک برای ترکیب با چمن

همان طور که می‌دانید، امروزه چمن‌های مصنوعی از رنگ، تراکم و طول‌های متنوعی برخوردار هستند. از طرفی، هر محوطه‌ای که به کفپوشی نیاز داشته باشد، جلوه رنگی منحصر به فرد خود را دارد. پس طبیعی است که به دنبال موزاییک کف حیاطی باشیم که رنگ آن به طور دقیق با محوطه مورد نظر ترکیب شود.

شرکت تابان سنگ، یکی از برترین تولید کنندگان در زمینه ساخت محصولات پلیمری و نانو سنگ مصنوعی می‌باشد. شما می‌توانید محصولات مورد نظر خود را در رنگ، طرح و ابعاد دلخواه از این شرکت خریداری کنید. محصولاتی که در این شرکت به فروش می‌رسند، مناسب‌ترین قیمت ممکن نسبت به سایر تولید کنندگان را نیز دارند.

پروژه انجام شده توسط شرکت تابان سنگ؛ شرکت تولید کننده مصالح سنگ مصنوعی پلیمری
پروژه انجام شده توسط شرکت تابان سنگ؛ شرکت تولید کننده مصالح سنگ مصنوعی پلیمری
تهیه کننده: مریم فرمانیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *