سنگ های مصنوعی

خرید قالب سنگ مصنوعی

خرید قالب سنگ مصنوعی

همان‌طور که می‌دانید، سنگ مصنوعی یکی از پرکاربرد ترین متریال‌های مورد استفاده در صنعت ساخت ساز است. از دلایل محبوبیت آن نسبت به سنگ طبیعی، می‌توان به قیمت مناسب، وزن کم، تنوع رنگ و طرح، و… اشاره کرد. به همین دلیل، میزان خرید اینترنتی سنگ مصنوعی و قالب های آن روز به روز در حال افزایش است.

فروش قالب سنگ مصنوعی

در ادامه این مقاله، در مورد انواع مدل‌های قالب سنگ مصنوعی موجود در بازار، ویژگی و کاربرد آن‌ها صحبت خواهیم کرد.

ویژگی قالب سنگ مصنوعی

قالب‌های سنگ مصنوعی، ویژگی‌های به خصوصی دارند که آن‌ها را برای استفاده در صنعت ساخت و ساز مناسب می‌کند. یک قالب سنگ مصنوعی باید در برابر واکنش‌های شیمیایی، مقاومت کافی داشته باشد و توسط هر ماده‌ای، خراب نشود.

دکوراسیون داخلی ساخته شده با کمک قالب سنگ مصنوعی
دکوراسیون داخلی ساخته شده با کمک قالب سنگ مصنوعی

مقاومت فیزیکی در برابر تغییرات فیزیکی نیز یکی از شرایط اصلی خرید قالب سنگ مصنوعی باکیفیت است. به دلیل کاربردی که این قالب‌ها دارند، لازم است در برابر مواردی مانند تغییرات آب و هوایی و دمایی، ضربه و ساییده شدن، مقاوم باشند.

برای خرید قالب سنگ مصنوعی با کیفیت، باید به زیاد بودن طول عمر آن دقت داشته باشید. همچنین، به دنبال قالبی باشید که هنگام کار، به راحتی شکسته نشود. علاوه بر آن، هنگام بیرون آوردن سنگ، قالب نباید بیش از حد به سنگ بچسبد و فرم آن را به هم بریزد.

خروجی قالب سنگ مصنوعی
خروجی قالب سنگ مصنوعی

یکی از دلایل استفاده قالب‌های سنگ مصنوعی به جای خرید متوالی خود سنگ، ارزان بودن قالب‌ها و راحتی کار با آن‌ها می‌باشد.

در صورتی که قصد دارید در مورد فروش قالب سنگ مصنوعی، یا فروش قالب سنگ مصنوعی دست دوم اطلاعات کافی کسب کنید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

شیوه ساخت قالب سنگ مصنوعی

ساخت قالب سنگ مصنوعی لاستیکی و سایر جنس‌های موجود در بازار، به دو روش تزریقی و وکیوم فرمینگ صورت می‌گیرد. قالب خروجی هر کدام از این دو تکنیک، کاربرد و مزایای خاص خود را دارد.

نمونه‌ای از قالب سنگ مصنوعی
نمونه‌ای از قالب سنگ مصنوعی

فرایند ساخت یک قالب سنگ مصنوعی، نیازمند دستگاه خاص خود بوده و امکان تولید آن برای افراد عادی امکان پذیر نمی‌باشد. اما شما می‌توانید طرح دلخواه خود را در ابعاد و تعداد مورد نظر، به تولیدی‌هایی مانند تابان سنگ سفارش دهید.

قالب سنگ مصنوعی ساخته شده به روش تزریقی

روش تزریق، یکی از رایج‌ترین تکنیک‌‎های ساخت محصولات و قالب‌های پلاستیکی می‌باشد. برای ساخت یک قالب سنگ مصنوعی به این روش، نیاز است مواد پلاستیکی خام با مقاومت بالا، با تجهیزات مناسب ذوب شود.

استفاده از قالب سنگ مثلثی در دکوراسیون داخلی
استفاده از قالب سنگ مثلثی در دکوراسیون داخلی

سپس این مایع ذوب شده، به سرعت در قالب اصلی منتقل یا به اصطلاح تزریق شود. در نهایت با ایجاد فشار مناسب و خنک سازی، پلاستیک به طور کامل شکل مورد انتظار را به خود می‌گیرد.

قالب سنگ مصنوعی به روش وکیوم فرمینگ

برای به دست آوردن یک قالب به کمک دستگاه وکیوم فرمینگ، باید از ورقه پلاستیک مخصوص استفاده شود. بعد از قرار دادن ورقه مورد نظر در قسمت ورق گیر، به آن گرمای لازم برای منعطف شدن داده می‌شود.

کاربرد سنگ مصنوعی و قالب آن در نمای داخلی
کاربرد سنگ مصنوعی و قالب آن در نمای داخلی

در مرحله بعد، هوای موجود بین ورقه گرما دیده و قالب اصلی دستگاه، تخلیه می‌شود. سپس ورقه پلاستیک کاملا روی قالب سرد قرار گرفته و شکل مورد نظر را به خود می‌گیرد. در نهایت با کمک دستگاه خنک کننده، ساخت قالب به شیوه وکیوم فرمینگ اتمام می‌یابد.

قالب‌های ABS  و PVC از نمونه قالب‌هایی هستند که با این تکنیک ساخته می‌شوند. شرکت تولیدی تابان سنگ، علاوه بر ساخت سنگ مصنوعی، به فروش قالب سنگ مصنوعی در طرح‌های مختلف و با استفاده از برترین مواد اولیه موجود نیز می‌پردازد.

دکوراسون داخلی ساخته شده با سنگ مصنوعی
دکوراسون داخلی ساخته شده با سنگ مصنوعی

انواع قالب سنگ مصنوعی

قالب‌های سنگ مصنوعی به طور کلی، از نظر جنسی که دارند به دو دسته سخت و نرم تقسیم بندی می‌شوند. هر کدام از این دو مدل قالب مزایا و معایب خاص خود را دارند و در تهیه اجسام و محصولات متفاوتی استفاده می‌شوند.

معمولا هنگام خرید قالب سنگ آنتیک و سایر قالب‌های مورد نظر، به جنس آن‌ها توجه ویژه‌ای می‌شود.

کف‌پوش ساخته شده از سنگ مصنوعی
کف‌پوش ساخته شده از سنگ مصنوعی

قالب های نرم سنگ مصنوعی

این مدل قالب‌ سنگ مصنوعی، معمولا برای ساخت سنگ‎‌های نمای دکوراتیو استفاده می‌شوند. همچنین برای قالب گیری اکسسوری و اقلام کوچکتر نیز از قالب‌های نرم استفاده وسیعی می‌شود.

قالب لاستیکی، PVC، سیلیکونی و پلی اوررتان، مثال‌هایی از قالب سنگ مصنوعی نرم هستند. همان طور که انتظار می‌رود، قالب‌های نرم سنگ مصنوعی، بسته به نوع خود، انعطاف پذیری قابل توجهی دارند.

نمونه قالب لاستیکی؛ خرید قالب سنگ مصنوعی
نمونه قالب لاستیکی؛ خرید قالب سنگ مصنوعی

درست است که قالب لاستیکی، خود به تنهایی یکی از زیرشاخه‌های قالب نرم سنگ مصنوعی شناخته می‌شود. اما ممکن است برخی، تمام جنس‌های مختلف قالب نرم را به نام لاستیک معرفی کنند.

نمونه قالب لاستیکی؛ خرید قالب سنگ مصنوعی
نمونه قالب لاستیکی؛ خرید قالب سنگ مصنوعی

مزایای قالب سنگ مصنوعی نرم

اولین ویژگی مثبتی که قالب‌های سنگ مصنوعی نرم دارند، آسانی آن‌ها در خارج سازی محصول نهایی است. از آن جا که این نوع قالب امکان خم شدن و تغییر شکل دارد، می‌توانید سنگ مصنوعی ساخته شده خود را با کمترین آسیب ممکن، بیرون بیاورید.

البته این نکته مثبت در صورتی به شما سود می‌رساند که موقع خرید قالب سنگ مصنوعی، محصول با کیفیتی خریده باشید. قالب‌های بی کیفیت، باعث می‌شوند سنگ‌های شما به خوبی قالب نگیرد و حتی مقداری از آن نیز به خود قالب بچسبد.

دیوارنما ساخته شده توسط قالب سنگ مصنوعی دیوار
دیوارنما ساخته شده توسط قالب سنگ مصنوعی دیوار

معایب قالب سنگ مصنوعی نرم

قالب سنگ مصنوعی نرم، به دلیل جنس انعطاف پذیر خود، توانایی تحمل حجم زیادی از ملات اولیه را ندارد. پس برای ساخت اجسام بزرگ، مناسب نمی‌باشد و خروجی با کیفیتی نخواهد داشت.

نرم بودن قالب‌های این چنینی مخصوصا قالب سیلیکونی ارزان، احتمال پاره شدن، از دست دادن شکل اولیه، و آسیب‌های دیگر را بالا می‌برد.

 فراموش نشود که قالب نرم، تعادل زیادی ندارد و لازم است که هنگام ریخته گری سنگ، احتیاط بیشتری به خرج بدهید. معمولا این احتیاط و مراقبت ویژه باید تا خشک شدن کامل سنگ مصنوعی شما نیز ادامه داشته باشد.

هنگام خرید قالب مصنوعی، باید مشخصات محصولات را با دید بلند مدت بررسی کنید. گاهی اوقات قیمت، کیفیت و کارایی قلب‌هایی که در بازار وجود دارند، به اندازه‌ای رضایت بخش نیست که نیازهای شما را در صنعت ساخت و ساز برطرف کند.

نمونه قالب سیلیکونی؛ خرید قالب سنگ مصنوعی
نمونه قالب سیلیکونی؛ خرید قالب سنگ مصنوعی

قالب های سخت سنگ مصنوعی

این نوع قالب سنگ مصنوعی، بیشتر برای محصولاتی استفاده می‌شود که نیاز به مقاومت بیشتری دارند. مانند: کف‌پوش، موزائیک آنتیک و یا انواع پله، نرده و جدول.

جهت خرید مستقیم موارد ذکر شده، می‌توانید به محصولات تابان سنگ مراجعه کنید.

قالب‌های ABS ،HP، و فایبر گلاس، قالب‌هایی هستند که به عنوان قالب سخت یا به اصطلاح خشک شناخته می‌شوند. هنگام خرید قالب سنگ آنتیک، نما و سایر موارد شبیه به آن، باید به دنبال سخت بودن جنس آن‌ها باشید.

خرید قالب سنگ مصنوعی نما
خرید قالب سنگ مصنوعی نما

ممکن است افرادی که در صنعت ساخت و ساز اطلاعات دارند، این نوع قالب را به اسم قالب پلاستیکی نیز بشناسند. زیرا ماده اولیه‌ای که برای ساخت آن‌ها استفاده می‌شود، معمولا پلاستیک مقاوم و فشرده است.

مانند هر صنعت دیگری، ورقه‌های پلاستیک موجود در بازار که برای ساخت قالب سنگ مصنوعی استفاده می‌شوند، مقاومت متفاوتی دارند. پس ضروری است که هنگام خرید قالب سنگ مصنوعی، به کیفیت آن توجه ویژه‌ای داشته باشید.

دکوراسیون داخلی ساخته شده با کمک قالب سنگ مصنوعی
دکوراسیون داخلی ساخته شده با کمک قالب سنگ مصنوعی

معایب قالب سنگ مصنوعی سخت

قالب‌های سخت سنگ مصنوعی، به دلیل جنس متراکم خود، امکان تغییر شکل ندارند. پس ممکن ممکن است در صورت آشنا نبودن با شیوه استفاده از آن، دچار مشکل شوید. اما این مورد جای نگرانی ندارد؛ زیرا برای تسلط روی شیوه خارج سازی مصالح از قالب، به کمترین زمان و تلاش ممکن نیز دارید.

بیشتر معایب قالب‌های سخت سنگ مصنوعی، به کیفیت کم آن‌ها وابسته است. این نوع محصولات بی‌کیفیت، باعث می‌شوند خروج سنگ مصنوعی از آن‌ها دشوار باشد.

نمونه قالب abs؛ خرید قالب ای بی اس
نمونه قالب abs؛ خرید قالب ای بی اس

حتی امکان دارد در مرحله خشک شدن، قسمتی از ملات اولیه به قالب بچسبد و موقع خارج سازی آن. در این شرایط، قسمتی از سنگ شما در قالب بماند و جلوه محصول نهایی آسیب ببیند.

محصولات شرکت تولیدی تابان سنگ، از کیفیت بسبار بالایی برخوردار هستند و هیچ کدام از معایب ذکر شده را در خود ندارند. این قالب‌های سنگ مصنوعی، ابعاد و طرح‌های بسیار متنوعی دارند و قیمت آن‌ها نیز نسبت به میانگین قیمت بازار کمتر است.

بیشتر معایب قالب‌های سخت سنگ مصنوعی، به کیفیت کم آن‌ها وابسته است. این نوع محصولات بی‌کیفیت، باعث می‌شوند خروج سنگ مصنوعی از آن‌ها دشوار باشد.

کاربرد سنگ مصنوعی در دکوراسیون داخلی؛ خرید قالب سنگ مصنوعی نما
کاربرد سنگ مصنوعی در دکوراسیون داخلی؛ خرید قالب سنگ مصنوعی نما

جهت سفارش و خرید اینترنتی قالب سنگ مصنوعی، می‌توانید به فروشگاه آنلاین این شرکت مراجعه فرمایید. یا به صورت تلفنی و از طریق واتساپ، با این شرکت در ارتباط باشید.

مزایای قالب سنگ مصنوعی سخت

معمولا اکثر افراد هنگام خرید قالب سنگ مصنوعی، به دنبال مدل سخت آن می‌باشند. این بالا بودن تقاضا برای قالب سخت سنگ مصنوعی، به علت مزایای بسیاری است که نسبت به قالب‌های نرم دارد.

نمونه قالب لاستیکی؛ خرید قالب سنگ مصنوعی
نمونه قالب لاستیکی؛ خرید قالب سنگ مصنوعی

افرادی که در صنعت ساخت و ساز هستند، متوجه این موضوع هستند که برای بالا رفتن کارایی و بازده کار خود، نیاز به قالب‌های باکیفیت دارند. قالب‌های سخت، سرعت عمل ساخت سنگ مصنوعی را بالا می‌برند و باعث کاهش قابل توجهی در هزینه‌های افراد نیز می‌شوند.

مزیت به خصوص محصولات شرکت تابان سنگ

جهت خرید قالب سنگ مصنوعی ای بی اس و سایر جنس‌های آن، می‌توانید به شرکت تولیدی تابان سنگ مراجعه کنید.

برتری این شرکت نسبت به سایر تولیدی‌ها، این است که شرکت تابان سنگ در زمینه فروش سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست نیز فعالیت می‌کند. پس به خوبی متوجه اهمیت بالای کیفیت در قالب‌های سنگ مصنوعی می‌باشد.

محصول خروجی قالب سنگ مصنوعی نما
محصول خروجی قالب سنگ مصنوعی نما

به همین دلیل است که قالب‌های سنگ مصنوعی که به خریدارهای خود ارائه می‌دهد، از کیفیت ، کارایی و طول عمر زیادی برخوردار است. فراموش نکنید که قالب‌های شرکت تابان سنگ، تنوع طرح و ابعادی بسیار زیادی دارد.

علاوه بر آن،  قابلیت ساخت قالب سنگ مصنوعی بر اساس سلیقه و سفارش مشتریان را نیز دارد.

خرید اینترنتی قالب سنگ مصنوعی دیوار
خرید اینترنتی قالب سنگ مصنوعی دیوار

خرید قالب ABS

نام این قالب سنگ مصنوعی، از حرف اول سه کلمه اکریلونیتریل، بوتادین و استایرن گرفته شده است که مواد اولیه این نوع قالب هستند.

پلاستیک ABS یکی از پلیمرهای گرمانرم است که در ساخت موارد متنوعی به کار می‌رود و چند مورد از خواص آن به صورت زیر است:

 • مقاومت زیاد در برابر مواد شیمیایی، تنش یا خزش
 • مقاومت بالا در برابر واکنش‌های شیمیایی
 • داشتن سطح سخت و محکم
 • مناسب بودن شکل پذیری آن
 • مقاومت در برابر تغییرات فیزیکی مانند ضربه، ساییده شدن و تغییر حالت ناشی از گرما
 • دی الکتریک بودن

سنگ مصنوعی طرح الماس؛ محصول تابان سنگ
سنگ مصنوعی طرح الماس؛ محصول تابان سنگ

جالب است بدانید که براق یا مات بودن سطح سنگ‌ مصنوعی، به ماده اولیه آن بستگی ندارد. در واقع، جنس قالب سنگ مصنوعی است که این مورد را مشخص می‌کند. پس موقع خرید قالب سنگ مصنوعی، این نکته را نیز در نظر داشته باشید.

محصولات سنگ مصنوعی که توسط قالب ای بی اس تولید می‌شوند، در دسته سنگ‌هایی قرار می‌گیرند که از سطح براق و یک دست برخوردار هستند.

پروژه درحال اجرای تابان سنگ
پروژه درحال اجرای تابان سنگ

قالب سنگ مصنوعی تهیه شده از پلاستیک ABS، در شرکت تولیدی تابان سنگ، از محدود محصولاتی است که به شیوه وکیوم فرمینگ، با تجهیزات پیشرفته و با کیفیت‌ترین مواد اولیه ساخته می‌شود.

جهت خریداری قالب‌ ای بی اس برای ساخت سنگ مصنوعی، می‌توانید به محصولات سایت تابان سنگ مراجعه کنید.

قالب HP

این قالب، بیشترین شباهت را به قالب سنگ مصنوعی ABS دارد. کاربرد اصلی آن، قالب سازی مصالح ساختمانی بوده و نیازمند مقاومت زیادی می‌باشد.

محصول تابان سنگ، قالب مدل ونوس
محصول تابان سنگ، قالب مدل ونوس

همان طور که گفته شد، خرید قالب سنگ مصنوعی ای بی اس به هدف ساخت سنگ‌هایی با سطح براق و صیغلی صورت می‌گیرد. قالب HP نیز کاربرد مقابل این قالب‌ها را در صنعت ساخت سنگ مصنوعی دارد.

این قالب، بیشتر اوقات برای ساخت محصولات و سنگ‌های مصنوعی استفاده می‌شود که سطح آن‌ها براق نباشد و حالت مات بگیرند.

قالب سیلیکونی

سیلیکون، یکی از منعطف‌ترین جنس‌های پلاستیکی است که وجود دارد. به همین دلیل، استحکام لازم برای قالب‌گیری اجسام و سنگ‌های مصنوعی با ابعاد و وزن زیاد را ندارد. اما دوام زیادی داشته و بهترین قالب سنگ مصنوعی برای اکسسوری و اجسام کوچک می‌باشد.

نمونه قالب سیلیکونی؛ سفارش قالب سیلیکونی رزین
نمونه قالب سیلیکونی؛ سفارش قالب سیلیکونی رزین

 زیرا کار با آن بسیار راحت انجام می‌شود. همچنین جدا سازی محصول از آن نیز بسیار آسان است.

برای همین، معمولا حجم سفارش ساخت قالب سیلیکونی در تولیدی‌ها بسیار بالا است و افراد زیادی به دنبال خرید قالب سیلیکونی ارزان می‌باشند. به جز محصولات سنگ مصنوعی، سفارش قالب سیلیکونی رزین نیز یکی از مواردی است که زیاد با آن مواجهه می‌شوید.

اکسسوری ساخته شده به کمک قالب سیلیکونی
اکسسوری ساخته شده به کمک قالب سیلیکونی

محصولات رزینی، گچی، بتنی و فوم، از مواردی هستند که توانایی ساخت آن‌ها با قالب سیلیکونی وجود دارد.

قالب PVC

این قالب نیز مانند قالب سیلیکونی، جنس نرم و به اصطلاح ژله‌ای دارد. اما ظاهر محکم‌تر و خشن‌تری نسبت به سیلیکون دارد و از انعطاف کمتری نیز برخوردار است.

از این قالب، معمولا برای ساخت محصولات گچی و بتنی استفاده می‌شود که ظرافت زیادی نداشته باشند. جداسازی محصول، از قالب pvc کمی دشوار است.

نمونه‌ای از سنگ مصنوعی؛ خرید قالب سنگ مصنوعی
نمونه‌ای از سنگ مصنوعی؛ خرید قالب سنگ مصنوعی

سنگ‌های مصنوعی که توسط این مدل قالب گیری می‌شوند، سطح نیمه براق خواهند داشت و معمولا طرح خشنی دارند.

قالب لاستیکی

قالب سنگ مصنوعی لاستیکی، یکی دیگر از قالب‌های نرم محسوب می‌شود که ضخامت بالایی دارد و مقاومت آن دربرابر ضربه و فشار، زیاد است. قبل از خرید قالب سنگ مصنوعی لاستیکی، به قیمت بیشتر آن نسبت به سایر قالب‌ها نیز توجه داشته باشید.

معمولا برای ساخت کف‌پوش خیابانی و پازلی از این قالب استفاده می‌شود که ضخامت مورد نیاز در آن‌ها رعایت شود.

نمونه کف‌پوش خیابانی ساخته شده به کمک قالب سنگ مصنوعی
نمونه کف‌پوش خیابانی ساخته شده به کمک قالب سنگ مصنوعی

بهترین قالب برای تهیه سنگ مصنوعی

در حال حاضر، قالب ABS بهترین قالب برای ساخت محصولات بر پایه سنگ مصنوعی است. اکثر افرادی که در صنعت ساخت و ساز کار می‌کنند، از قالب ای بی اس به عنوان قالب سنگ مصنوعی نما، قالب کف‌پوش، قالب سنگ مصنوعی دیوار، و امثال آن استفاده می‌کنند.

قالب سنگ مصنوعی ای بی اس
قالب سنگ مصنوعی ای بی اس

در شرایطی که قالب سنگ مصنوعی از کیفیت مطلوب برخوردار نباشد، امکان دارد مشکلات زیر برای قالب‌های شما به وجود بیاید:

 • قالب در سنگ گیر کند و با سختی از آن خارج شود
 • آسیب دیدن سطح سنگ مصنوعی
 • شکسته شدن قالب زودتر از حد انتظار
 • تاب برداشتن سنگ
 • و…

برای جلوگیری از بروز این اشکالات، بهتر است که هنگام خرید قالب سنگ مصنوعی، به تولید کننده‌های قابل اعتماد مانند تابان سنگ مراجعه کنید.

نمونه دکوراسیون ساخته شده با سنگ مصنوعی
نمونه دکوراسیون ساخته شده با سنگ مصنوعی

در صورتی که قصد خرید سایر اقلام مورد نیاز برای ساخت محصولات سنگ مصنوعی را دارید نیز، می‌توانید مرغوب‌ترین مواد شیمیایی مورد استفاده در این کار را از سایت تابان سنگ سفارش دهید.

کاربرد‌های قالب سنگ مصنوعی

در صورتی که قصد شروع یا تکمیل پروژه ساخت و ساز خاصی را دارید، امکان خرید سنگ‌های مصنوعی برای شما وجود دارد. اما گاهی افراد ترجیح می‌دهند به طور مستقیم و بر اساس نیاز‌های خود، سنگ مصنوعی مورد نظر را تولید کنند.

قالب سنگ مصنوعی ABS مدل کویر؛ محصول تابان سنگ
قالب سنگ مصنوعی ABS مدل کویر؛ محصول تابان سنگ

در این صورت، بهتر است ملات سنگ مصنوعی با فرمولاسیون شخصی آماده شده و در  قالب سنگ مصنوعی که جداگانه تهیه شده، ریخته شود.

مزایای همچین کاری، این است که می‌توان سنگ مصنوعی را در مکان مورد نظر تولید کرد و نیازی به صرف هزینه و انرژی برای حمل و نقل آن‌ها نباشد.

همچنین، در صورت سالم نگه داشتن قالب‌‌ها و با کیفیت بودن آن‌ها، تا چند سال قابل استفاده خواهند بود. پس اگر شغل شما نیاز به خرید مداوم سنگ مصنوعی دارد، با خرید اینترنتی قالب سنگ مصنوعی، می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی بسیاری کنید.

کاربرد قالب شش ضلعی سنگ مصنوعی
کاربرد قالب شش ضلعی سنگ مصنوعی

خرید قالب سنگ آنتیک

یکی از مصالح محبوب در دکوراسیون داخلی و خارجی، سنگ نمای آنتیک است و به همین دلیل، افراد زیادی اقدام به خرید قالب سنگ آنتیک می‌کنند. طرح اصلی این نوع نما، کنار هم قرار دادن قطعه‌های سنگ خرد شده است.

با این که برای ساخت نمای آنتیک معمولی از سنگ طبیعی استفاده می‌شود، با خرید قالب سنگ مصنوعی آنتیک نیز می‌توان جلوه اصلی آن‌ها را به دست آورد. مزیت سنگ مصنوعی آنتیک این است که تنوع رنگی بسیار بیشتری نسبت به سنگ‌های طبیعی و از پیش آماده شده دارند.

خرید قالب سنگ آنتیک؛ محصول شرکت تابان سنگ
خرید قالب سنگ آنتیک؛ محصول شرکت تابان سنگ

علاوه بر آن، با خرید قالب سنگ مصنوعی آنتیک، می‌توانید در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی کنید و هر زمان که خواستید، مصالح بیشتری تولید کنید. شرکت تولیدی تابان سنگ، امکان خرید قالب سنگ آنتیک باکیفیت را در فروشگاه آنلاین خود برای مشتریان فراهم کرده است .

خرید قالب سنگ مصنوعی دیوار
خرید قالب سنگ مصنوعی دیوار

قالب سنگ مصنوعی نما

کاربرد زیادی که سنگ‌های مصنوعی دارند، استفاده از آن‌ها در نمای داخلی و خارجی است. امروزه نماهای سنگ مصنوعی نسبت به نمونه‌های سنگ طبیعی خود، متقاضی بیشتری دارند. پس طبیعی است که خرید قالب سنگ مصنوعی دیوار روز به روز بیشتر صورت بگیرد. شرکت تولیدی تابان سنگ، برترین قالب سنگ مصنوعی نما را بر اساس قیمت، کیفیت و تنوع طرح و ابعادی به فروش می‌رساند.

نمونه‌ای از دیوارنمای سنگ مصنوعی
نمونه‌ای از دیوارنمای سنگ مصنوعی

لازم به ذکر است که قالب‌های تولید شده توسط این شرکت، دوام و طول عمر بیشتری نسبت به سایر قالب‌های موجود در بازار دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به طور مستقیم با شرکت تابان سنگ در ارتباط باشید و محصولات موجود در فروشگاه آنلاین این شرکت را بررسی کنید.

سنگ مصنوعی طرح مالون؛ تولیدی تابان سنگ
سنگ مصنوعی طرح مالون؛ تولیدی تابان سنگ

قالب سنگ مصنوعی کف‌پوش

یکی از سطوح اصلی هر محیط بسته و باز که به پوشش مقاوم و زیبا نیاز دارد، کف زمین است. وجود کف‌پوشی با کیفیت، زیبا و کاربردی، شرط لازم برای تکمیل ساخت و ساز محسوب می‌شود.

همان طور که می‌دانید، سنگ‌های مصنوعی و مواد اولیه آن‌ها در صورتی که از تولیدی‌های با کیفیت تهیه شوند از سنگ طبیعی برتر خواهند بود. این مصالح بر اثر رفت و آمد زیاد تحت سایش یا خراش قرار نمی‌گیرند، و رنگ خود را تا چندین دهه حفظ می‌کنند.

نمای خارجی ساختمان ساخته شده به کمک قالب سنگ مصنوعی
نمای خارجی ساختمان ساخته شده به کمک قالب سنگ مصنوعی

برای همین، خرید قالب سنگ مصنوعی برای کف‌پوش، اقدام مهمی است که به افراد زیادی سود می‌رساند.

فراموش نکنید که قالب سنگ مصنوعی مانند تمام محصولات دیگر، در قیمت و کیفیت‌های متفاوتی به فروش می‌رسد. پس باید اقدام به خرید قالب سنگ مصنوعی با قیمت مناسب، طرح‌های متنوع و کیفیت تضمین شده کنیم.

شرکت تابان سنگ، یکی از برترین تولید کنندگان سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست و قالب‌های آن است که رضایت مشتری را در اولویت خود قرار می‌دهد.

قالب سنگ مصنوعی آجرنما
قالب سنگ مصنوعی آجرنما

قالب سنگ مصنوعی مبلمان شهری

امروزه، تمایل افراد به استفاده از مبلمان شهری ساخته شده توسط سنگ مصنوعی، بیشتر از چیزی است که فکر می‌کنیم. این محصولات، شامل مواردی مانند حوض‌های سنگی، مسیر‌های پیاده روی، میز و نیمکت سنگی، نرده باغچه و موارد بسیار دیگر می‌باشد.

به همین جهت، فروش قالب سنگ مصنوعی مبلمان شهری نیز موردی است که تولید کنندگان قالب سنگ مصنوعی به فکر آن هستند.

استفاده از سنگ مصنوعی
استفاده از سنگ مصنوعی

پس بهتر است فرایند ساخت مصالح مورد نظر خود را به شرکت تابان سنگ بسپارند و در هزینه‌های خود نیز صرفه جویی کنند.

اما ساخت همچین اجسامی، نسبت به سایر مصالح سنگ مصنوعی که در صنعت ساخت و ساز به کار می‌رود، کار دشوارتری است. پس بهتر است نمونه آماده شده آن‌ها را خریداری کنید یا بر اساس سلیقه خود سفارش دهید.

شرکت تابان سنگ، علاوه بر امکان خرید قالب سنگ مصنوعی، محصولات نانو سمنت پلاست را نیز به فروش می‌رساند. بسیاری از افراد در شرایطی هستند که خرید قالب سنگ مصنوعی و ساخت مستقیم محصولات مورد نظر، برای آن‌ها به صرفه نیست.

فروش قالب سنگ مصنوعی دست دوم

گاهی افراد برای کاهش هزینه‌های خود، به فکر خرید قالب سنگ مصنوعی دست دوم می‌افتند. اگر شما نیز به جای خرید قالب سنگ مصنوعی، قصد پیدا کردن نمونه دست دوم آن را دارید، باید مواردی را در نظر داشته باشید.

قیمت قالب‌ سنگ مصنوعی، به اندازه‌ای که فکر می‌کنید سنگین نیست و خرید نمونه جدید آن، ارزش هزینه‌ای که خواهید کرد را دارد. این در صورتی است که قصد تولید میزان زیادی سنگ مصنوعی را دارید.

نمونه‌ای از قالب سنگ مصنوعی
نمونه‌ای از قالب سنگ مصنوعی

اگر قصد دارید تنها یک بار به ساخت سنگ مصنوعی بپردازید، با توجه به طول عمر این قالب‌ها، به نظر به صرفه می‌آید. شما می‌توانید مواد اولیه تولید سنگ مصنوعی را از منابع مورد اعتماد مانند تابان سنگ خریداری کنید و به دنبال افرادی باشید که به فروش قالب سنگ مصنوعی دست دوم می‌پردازند.

نمونه‌ای از قالب سنگ مصنوعی
نمونه‌ای از قالب سنگ مصنوعی

مشکلات ساخت سنگ مصنوعی

ساخت سنگ مصنوعی برای مصرف مستقیم آن، چیزی است که افراد زیادی به فکر آن می‌افتند. این ایده می‌تواند به دلایل زیر باشد:

 • کاهش هزینه‌ها
 • ذخیره هزینه، انرژی و زمان مورد نیاز برای سفارش و حمل و نقل سنگ مصنوعی
 • اختیار داشتن در طرح و رنگ سنگ‌های مورد نیاز
 • تسلط کامل روی فرمولاسیون و نسبت مواد اولیه مورد استفاده در سنگ مصنوعی
 • تولید تعداد مورد نیاز سنگ مصنوعی در زمان دلخواه

قالب سنگ مصنوعی نما؛ شرکت تولیدی تابان سنگ
قالب سنگ مصنوعی نما؛ شرکت تولیدی تابان سنگ

اما در این ویژگی‌های مثبتی که ذکر شد، مواردی وجود دارند که از مشکلات ساخت سنگ مصنوعی به حساب می‌آیند.

برای مثال، این مورد که ساخت ملات اولیه سنگ مصنوعی به عهده خود شخص می‌باشد، ممکن است خروجی با کیفیتی نداشته باشد. این اتفاق به دلیل نداشتن تجربه و مهارت، یا دانش کافی برای ساخت سنگ مصنوعی اتفاق میفتد.

کاهش هزینه‌ها نیز در صورتی ممکن است که بر کار خود تسلط داشته باشید و مصالحی که تولید می‌کنید، غیر قابل استفاده و باطله نباشند.

ساخت سنگ و مصالح ساختمانی با کمک قالب سنگ مصنوعی، به مکان و کارگاه مخصوص به خود نیز نیازمند است. پس در صورتی که شرایط مورد نظر را ندارید، پیشنهاد می‌شود محصولات مورد نظر خود را از شرکت تابان سنگ تهیه کنید.

انواع طرح قالب سنگ مصنوعی
انواع طرح قالب سنگ مصنوعی

مزایای محصولات تابان سنگ

بسیاری از افراد به این دلیل که پنل سنگ مصنوعی ایده آل خود را پیدا نمی‌کنند، تصمیم به ساخت آن‌ها بر اساس سلیقه شخصی خود می‌کنند. ممکن است تولیدی‌هایی که به آن‌ها مراجعه کردند، ابعاد و طرح‌های محدودی در اختیار مشتری قرار بدهند و تنوع رنگی زیادی در محصولات خود نداشته باشند.

قیمت بالای محصولات اکثر شرکت‌ها نیز در تصمیم نهایی خریدار تاثیر زیادی دارد. اما فرق محصولات نانو سمنت پلاست تابان سنگ با سایر تولیدی‌ها، قیمت مناسب و معقول محصولات است.

علاوه بر آن، تمام محصولات سنگ مصنوعی تابان سنگ در ابعاد، رنگ و طرح‌های متنوع و سفارشی ساخته می‌شوند و از کیفیت بالاتری نیز برخوردار هستند.

دیوارنما ساخته شده به کمک مصالح و قالب سنگ مصنوعی نما
دیوارنما ساخته شده به کمک مصالح و قالب سنگ مصنوعی نما

پس در صورتی که به خاطر دلایل بالا تصمیم گرفتید به خرید قالب سنگ مصنوعی و ساخت مصالح مورد نظر رو بیاورید، می‌توانید تمام نیازهای خود را به کمک تابان سنگ بر طرف کنید. جهت اطلاع از ویژگی مصالح سنگ مصنوعی تابان سنگ، می‌توانید به این مقاله که به سنگ مصنوعی پرداخته نیز مراجعه کنید.

مزایای ساخت سنگ مصنوعی

با این وجود که محصولات سمنت پلاست تابان سنگ توانایی تولید مصالح مورد نیاز شما را با بهترین قیمت و کیفیت دارد، اما باز هم انتخاب را به عهده شما گذاشته است. معمولا افرادی که با صنعت ساخت و ساز سر و کار دارند، دلایل موجهی برای تولید سنگ مصنوعی دارند.

قالب سنگ مصنوعی شش ضلعی؛ شرکت تابان سنگ
قالب سنگ مصنوعی شش ضلعی؛ شرکت تابان سنگ

پس شرکت تابان سنگ برای کمک به این افراد نیز امکان خرید اینترنتی قالب سنگ مصنوعی را فراهم کرده است. با دسترسی به متنوع‌ترین و با کیفیت‌ترین قالب سنگ مصنوعی، می‌توانید مصالح دلخواه خود را هر زمانی و در تعداد دلخواه خود، تولید کنید.

خدمات دیگر شرکت تابان سنگ

افرادی که به دنبال خرید قالب سنگ مصنوعی هستند، باید به فکر تهیه اقلام مورد نظر دیگر نیز جهت ساخت سنگ مصنوعی باشند.

شرکت تابان سنگ، علاوه بر قالب سنگ مصنوعی به فروش مواد شیمیایی مورد نیاز برای تهیه سنگ مصنوعی نیز می‌پردازد. این مواد ضروری برای تولید سنگ مصنوعی، به صورت زیر می‌باشند:

 • افزودنی‌های بتن
 • مواد اولیه سنگ مصنوعی
 • رنگ‌های پودری یا پیگمنت
 • عایق‌های پوششی، رطوبتی و پرایمر سنگ مصنوعی
 • چسب پودری و خمیری

محصول ساخته شده توسط قالب سنگ مصنوعی
محصول ساخته شده توسط قالب سنگ مصنوعی

افرادی که به دنبال خرید قالب سنگ مصنوعی هستند، باید به فکر تهیه اقلام مورد نظر دیگر نیز جهت ساخت سنگ مصنوعی باشند.

تهیه کننده: مریم فرمانیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *